Riode - Responsive eCommerce HTML Template

DMC GALVANİZ PROFİL

DMC GALVANİZ PROFİL, yassı metal ürünlerinde 58 yıldır faaliyet gösteren, Deler Demir Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi tarafından 2022 yılında kurulmuş grup şirketimizdir. 

Sektörün ihtiyaçları doğrultusunda üretim faaliyetlerine bir yenisini ekleyerek DMC GALVANİZ PROFİL fabrikasını KONYA da kurmuştur.

Duvar Profilleri, Alçıpan Profilleri,Alçı ve Kaba Sıva Köşe Profilleri üretimi yapan firmamız müşterilemize hizmet vermeye devam etmektedir.

 

DELER DEMİR

Demir Çelik sektöründe; Kendi öz varlıkları ile kazandıklarını ülke ekonomisine katkı sağlamayı ilke edinen vebundan dört kuşak önce 1965 yılında başlayan hizmet yarışında en iyiyi en kaliteli şekilde gelecek nesillere ulaştırmayı hedeflemektedir.

Firmamız yassı metal ürünlerinde, galvanizli, boyalı, soğuk ve sıcak rulo sac ürünlerini dilme ve boy kesme hatlarıyla en kaliteli, en hızlı hizmeti sunma gayesi ile çalışmasını sürdürmektedir.

Betonaltı hattı, trapez sac üretim hattı ile siz değerli müşterilerimize gururla hizmet vermektedir.

Konya Çelik Servis Merkezimiz Konya ve İstanbul Şubemiz ile müşterilerimizin anlık taleplerini karşılamaktayız.

 

DELER-MAK

DELER-MAK yassı metal ürünlerinde faaliyet gösteren, Deler Demir Ticaret ve Sanayi Limited Şirketi tarafından 2015 yılında kurulmuş grup şirketimizdir. 

Karbon Çelikleri, Islah Çelikleri, Sementasyon Çelikleri, Otomat Çelikleri ve Çelik Çekme Boru ürünlerinde geniş stok ağıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

Ürünlerinin satışı ve taşımacılığını yaparken artan müşteri portföyü ile birlikte  gelişen talepler doğrultusunda satış vizyonunu genişleterek ithal ürün gruplarını da satış portföyüne eklemiştir.

Firmamız Türkiye ve Dünyadaki birçok demir çelik tesisinin ürünlerini stoklarında ve satış ağında bulundurarak müşterilerinin beklenti ve taleplerine en hızlı şekilde cevap vermektedir.

Sektördeki konumunu yeni kurumsal kimliği ile daha da sağlamlaştıran şirketimiz sunduğu kaliteli hizmetleri sürekli geliştirerek müşterileriyle kalıcı sürdürülebilir işbirliğini ilke edinmiştir.